Úvodní strana /

Hodinky zkušební

NIGHT VISION – INOVACE Z HODINÁŘSKÉ DÍLNY ZNAČKY VICTORINOX

Proslulá švýcarská značka Victorinox představí tento rok důstojného nástupce legendárního švýcarského nože – hodinky Night Vision. Nový geniální systém dodává tomuto výrobku řadu multifunkčních vlastností, které byly oceněny i samotnými Švýcary.

Hodinky Victorinox Swiss Army Night Vision – bestseller poprvé uvedený v roce 2003 – prošly nyní jednou z nejpodstatnějších vylepšení v oblasti designu. Nová verze je umně navržena spolu s klasickou řadou Swiss, kterou symbolizuje kulatý, široký číselník s užším rámem. Dodrženy jsou i tradiční znaky – neobjevují se žádné zbytečné prvky či nápadná zařízení. Veškeré součástky zabudovaného průkopnického osvětlení jsou hladce začleněny do elegantního číselníku a designu náramku.

Pro hodinky je stěžejní především originální a exkluzivní design a integrace úsporných LED světelných modulů, ve kterých si lze zvolit typ osvětlení, jako například signalizační světlo či různé stroboskopické funkce. Rozdíl, oproti klasickým hodinkám z řady Swiss, spočívá v novém svůdně zaobleném vzhledu, který zajišťuje pokročilé světelné vlastnosti.

K dispozici budou tři barevné verze hodinek: černošedý číselník se stříbrným kroužkem a ocelovým náramkem; stříbrný číselník s tmavě šedým kroužkem a ocelovým náramkem; a stříbrný číselník s tmavě šedým kroužkem a hnědým „leteckým“ koženým řemínkem s béžovým prošíváním a přezkou. Mezi významné vlastnosti patří například pouzdro z nerezové oceli se šroubkem na zadní straně, nerozbitné tvrzené safírové sklíčko, voděodolnost do 50 metrů či o datum obohacený ciferník.

Hodinky Night Vision jsou produktem té nejvyšší kvality a vytříbeného vkusu a zůstávají, stejně jako jeho předchůdci, multifunkčním nástrojem užitečným pro každý moment vašeho života. Nové dynamické vylepšení zostřuje celkový design a potvrzuje pozici řady Victorinox Swiss Army v čele hodinářské estetiky a inovace.

night vision

Victorinox Swiss Army Night Vision

 

Platební karty